ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ГЕРМЕТИЗАЦІЇ 

Компанія SEMIN пропонує низку ефективних засобів для герметизації, призначених для всіх типів будівель. Наші товари для герметизації, які відповідають усім екологічним нормам, дозволяють підвищити енергетичну ефективність житла та надійно захистити стіни. У стандарті BBC визначається необхідний рівень ефективності згідно з вимогами щодо низькоен...

Компанія SEMIN пропонує низку ефективних засобів для герметизації, призначених для всіх типів будівель. Наші товари для герметизації, які відповідають усім екологічним нормам, дозволяють підвищити енергетичну ефективність житла та надійно захистити стіни. У стандарті BBC визначається необхідний рівень ефективності згідно з вимогами щодо низькоенергетичних будинків (BBC) відповідно до чинних норм RT 2012. 
Цей стандарт дозволив компанії SEMIN представити на ринку низку високоефективних засобів для герметизації, оглядових люків, пароізоляційних матеріалів і шпаклівок. При цьому головною метою компанії є захист довкілля шляхом зменшення викиду газів, що призводять до парникового ефекту. 

More

Subcategories

  • ПОВІТРЯНА ГЕРМЕТИЗАЦІЯ

    Аби гарантувати герметичність стін, компанія SEMIN розробила шпаклівку для ефективної обробки місць паразитного витоку повітря в різних будівлях. Герметик для повітряної ізоляції SEMIN E, призначений для підвищення енергетичної ефективності житла, є саме тим технічним покриттям, яке вам потрібно. Продукція для повітряної герметизації у вигляді сухого порошку наноситься на всі типи поверхонь із кам’яною кладкою в приміщенні: личкувальні матеріали, пінобетон, необроблений бетон, газобетон, керамічна плитка та ін. Нанесення цієї продукції виконується механічно (за допомогою всіх типів пристроїв: штукатурних і звичайних розпилювачів або розпилювачів Airless).

 

Інформаційний бюлетень