МОНТАЖНІ СТРІЧКИ 

Компанія SEMIN виготовляє інноваційні монтажні стрічки, які легко наносити. Для замовлення онлайн доступні паперові та армовані монтажні стрічки, які легко наносяться та відповідають чинним нормам. Ці монтажні стрічки призначені для обробки швів між гіпсокартонними панелями; вони характеризуються високою стійкістю, традиційною та швидкою процеду...

Компанія SEMIN виготовляє інноваційні монтажні стрічки, які легко наносити. Для замовлення онлайн доступні паперові та армовані монтажні стрічки, які легко наносяться та відповідають чинним нормам. Ці монтажні стрічки призначені для обробки швів між гіпсокартонними панелями; вони характеризуються високою стійкістю, традиційною та швидкою процедурою встановлення та непомітністю після остаточної відділки.

More
Showing 1 - 3 of 3 items
  • Армуюча паперова стрічка Високоякісна армуюча паперова стрічка "BANDE JOINT PAPIER" (Semin) для зміцнення стиків ГКЛ. Довжина рулону 150 метрів.

  • Стрічка з металевим вкладишем Високоякісна армуюча стрічка з металевим вкладишем "Bande armee" (Semin) для формування внутрішніх і зовнішніх кутів.

  • Стрічка-Сітка зі скловолокна - Bande grillagee Стрічка-сітка зі скловолокна BANDE GRILLAGEE призначена для армування швів, стиків, тріщин і т.д. Після наклеювання, стрічка захищає від виникнення тріщин на готовій поверхні стіни.

Showing 1 - 3 of 3 items
 

Інформаційний бюлетень