РОБОТИ ІЗ ЗАТИРАННЯ 

Наші товари для затирання швидко наносяться перед фарбуванням для полегшення подальших робіт. Саме на цьому ключовому етапі будівельних робіт стінам і стелям можна надати бездоганного вигляду шляхом усунення нерівностей. 
Наш асортимент товарів для затирання допомагає у проведенні підготовчих та ремонтних робіт, незалежно від поверхні нанесення ...

Наші товари для затирання швидко наносяться перед фарбуванням для полегшення подальших робіт. Саме на цьому ключовому етапі будівельних робіт стінам і стелям можна надати бездоганного вигляду шляхом усунення нерівностей. 
Наш асортимент товарів для затирання допомагає у проведенні підготовчих та ремонтних робіт, незалежно від поверхні нанесення та навколишніх умов. 

More

Subcategories

 • ІНСТРУМЕНТИ

  Компанія SEMIN пропонує низку інструментів для полегшення нанесення шпаклівок. Шкребки та шпателі в асортименті забезпечують кращі результати та якісне затирання. Ми пропонуємо інструменти, що дозволяють наносити матеріали з неймовірною точністю.

 • ЗАТИРАННЯ СТІН 

  Компанія SEMIN пропонує низку спеціальних товарів для затирання стін і бездоганного остаточного опорядження поверхонь. До нашого асортименту продукції для затирання стін входять шпаклівки для нанесення валиком, а також сухі й інші шпаклівки. Продукція для затирання стін представлена у вигляді порошку або пасти. Вона призначена для використання в приміщеннях, а деякі продукти також можуть використовуватися на вулиці. Після нанесення цієї продукції за необхідності перед повним затвердінням шпаклівки можливе шліфування.

 • ГЕРМЕТИКИ 

  Герметики, які ми пропонуємо, було створено для усунення витоків повітря з різних видів будівель (приватних і багатоквартирних будинків). Таким чином, герметики SEMIN дозволяють підвищити енергетичну ефективність житла з метою дотримання вимог норм RT 2012. Ці герметики представлені у вигляді сухого порошку та наносяться на всі типи поверхонь із кам’яною кладкою у приміщенні (личкувальні матеріали, пінобетон, необроблений бетон, газобетон, керамічна плитка та ін.). Вони наносяться механічно за допомогою всіх типів пристроїв (штукатурних, звичайних або Airless).

 • ДЕКОРАТИВНІ ШПАКЛІВКИ 

  Декоративні шпаклівки SEMIN забезпечують естетичне та охайне остаточне покриття. Наші шпаклівки зручно наносяться на стіни за один-два проходи та забезпечують бездоганний зовнішній вигляд. Випускаються декоративні шпаклівки різного типу та складу. Декоративні шпаклівки представлені у вигляді порошку або пасти. Нанесення цієї продукції виконується вручну або шляхом механічного розпилення.

 • ШПАКЛІВКИ AIRLESS 

  Компанія SEMIN пропонує внутрішні декоративні шпаклівки для швидкого нанесення на великі площі шляхом розпилення. Пульверизація шпаклівок AIRLESS легко здійснюється за допомогою машини з ручним розпилювальним пістолетом і широким соплом, що ідеально підходить для стін і стель. Шпаклівки AIRLESS представлені у вигляді порошку або пасти. Як правило, вони використовуються на гіпсокартонних панелях або інших гладких поверхнях, а деякі з них також використовуються на інших типах поверхонь. Нанесення цієї продукції виконується шляхом механічного розпилювання.

 • ҐРУНТОВКИ

  Ґрунтовки та підготовчі покриття для ґрунтовки марки SEMIN призначені для покращення адгезії та якості поверхні перед її фарбуванням. Ґрунтовки пропонуються в різних варіантах відповідно до типу недоліків поверхні, які необхідно усунути, щоб отримати ідеальні стіни. Ґрунтовки наносяться за допомогою валика або щітки (або пістолетом для деяких продуктів).

 

Інформаційний бюлетень