РОБОТИ З ПЕРВИННОЇ ОБРОБКИ

Ми пропонуємо низку товарів, призначених для робіт із первинної обробки. Спеціальні шпаклівки використовуються для виправлення недоліків оброблюваних поверхонь. Поверхні, неправильні з точки зору планіметрії, набудуть бездоганного вигляду в результаті використання шпаклівок для первинної обробки завдяки їхній високій здатності заповнювати щілини...

Ми пропонуємо низку товарів, призначених для робіт із первинної обробки. Спеціальні шпаклівки використовуються для виправлення недоліків оброблюваних поверхонь. Поверхні, неправильні з точки зору планіметрії, набудуть бездоганного вигляду в результаті використання шпаклівок для первинної обробки завдяки їхній високій здатності заповнювати щілини. 
Наші сухі шпаклівки маскують недоліки та розрівнюють поверхні. Роботи з первинної обробки полегшуються завдяки швидкому нанесенню та простому застосуванню.

More

Subcategories

  • ПЕРВИННА ОБРОБКА ПОВЕРХОНЬ

    Первинна обробка вимагає ретельного підготування поверхні для згладжування недоліків із точки зору площинності. Для первинної обробки поверхонь компанія SEMIN пропонує низку дуже легких у нанесенні шпаклівок. Продукція для первинної обробки поверхонь представлена у вигляді порошку або пасти. Деякі з цих продуктів призначені для використання в приміщенні, а деякі — ззовні.

  • ВІДНОВЛЕННЯ СТАРИХ ПОВЕРХОНЬ 

    Для полегшення робіт із відновлення старих поверхонь компанія SEMIN пропонує спеціальні рішення з інноваційними відновлювальними шпаклівками. Цей асортимент товарів для відновлення старих поверхонь дозволить оживити стару плитку, штукатурку та скловолокнисті шпалери. Продукція для відновлення старих поверхонь представлена у вигляді порошку або пасти. Нанесення деяких із цих продуктів виконується вручну шпателем, а деяких — механічно за допомогою пристрою для розпилення.

 

Інформаційний бюлетень