ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ПЛИТКОВИХ РОБІТ 

У нашому каталозі представлено товари, призначені для внутрішньої та зовнішньої підлоги, які підійдуть навіть найвибагливішим личкувальникам. Ми пропонуємо ідеальний асортимент для будь-яких робіт з обладнання та відновлення. Наші товари для плиткових робіт, призначені для приватних осіб, організацій і спеціалістів, забезпечують легке та швидке ...

У нашому каталозі представлено товари, призначені для внутрішньої та зовнішньої підлоги, які підійдуть навіть найвибагливішим личкувальникам. Ми пропонуємо ідеальний асортимент для будь-яких робіт з обладнання та відновлення. Наші товари для плиткових робіт, призначені для приватних осіб, організацій і спеціалістів, забезпечують легке та швидке розміщення. У різних рубриках наведено технічні поради, склад виробів, довідкові матеріали з використання, характеристики та відомості про упаковку. Ми також пропонуємо клеї та розчини, необхідні для плиткових робіт. Наші різноманітні товарі для плиткових робіт чудово підходять для укладення гончарних, керамічних, плиткових і кахельних покриттів усіх типів. 
Наш асортимент допоміжних матеріалів доповнюють товари для опоряджання та догляду, представлені спеціалізованими рішеннями для різання та чищення. У виборі необхідних плиткових матеріалів і здійсненні робіт допоможе відповідна технічна документація, у якій, зокрема, представлено відомості про стійкість і порядок різання, застосування та розміщення. Наша продукція полегшить і прискорить підготування поверхонь, приклеювання плитки та закладення швів. Компанія SEMIN є надійним партнером для плиткових робіт і облицьовування підлоги великої площі. Наша прецизійна продукція допоможе з легкістю реалізувати найсміливіші проекти. Наші товари для плиткових робіт призначено як для нових, так і для старих поверхонь. З їхньою допомогою ви з легкістю викладете підлогу, яка витримає випробування часом!

More

Subcategories

 • ПЛИТКОВІ РОБОТИ 

  Спеціалізовані товари SEMIN значно полегшать плиткові роботи, зокрема укладання, приклеювання, різання та закладення швів. Прості рішення та сучасні інструменти допоможуть зекономити час і виконати будь-які внутрішні та зовнішні плиткові роботи. 
  Ми пропонуємо широкий асортимент клеїв, що відповідають чинним нормам плиткових робіт і допоможуть нанести якісне покриття з урахуванням особливостей поверхонь і ваших побажань. 

 • СТЯЖКА

  Завдяки нашим виробам для внутрішніх і зовнішніх робіт зі стяжки ви зможете підготувати основу для будь-якого типу підлоги та вирівняти будь-яку поверхню. Ми пропонуємо вироби, які самостійно розгладжуються та вирівнюються, для найпростішого оновлення плиткового облицювання. 
  Різні варіанти шпаклівок SEMIN для створення найрізноманітніших видів покриттів було розроблено спеціально для професійних майстрів з укладання плитки, щоб спростити процес укладання стяжки.

 • ПРОФЕСІЙНІ РОБОТИ

  Завдяки високоякісним продуктам SEMIN ви зможете з легкістю виконувати професійні роботи. Ми пропонуємо спеціалістам з укладання плитки та встановлення фаянсових виробів різноманітні сухі клеї та шпаклювальні маси, необхідні для нанесення покриття. 
  Також ми пропонуємо асортимент товарів для підлоги з підігрівом. На веб-сайті ви можете вибрати різні інструменти для професійних робіт, які допоможуть вам оптимізувати процес укладання плитки.

 

Інформаційний бюлетень