ВСТАНОВЛЕННЯ ПЕРЕГОРОДОК

Завдяки широкому асортименту професійних товарів ви зможете з легкістю встановити будь-яку перегородку. Для ізоляції стін ми пропонуємо різноманітні шпаклівки для монтажу панелей і перегородок. Вироби компанії SEMIN допоможуть вам зі встановленням гіпсокартонних панелей та гіпсової плитки, керамічних виробів, перегородок із газобетону та вогнетр...

Завдяки широкому асортименту професійних товарів ви зможете з легкістю встановити будь-яку перегородку. Для ізоляції стін ми пропонуємо різноманітні шпаклівки для монтажу панелей і перегородок. Вироби компанії SEMIN допоможуть вам зі встановленням гіпсокартонних панелей та гіпсової плитки, керамічних виробів, перегородок із газобетону та вогнетривкої цегли. 
Тепер завдяки інноваційній продукції процес встановлення перегородок і з’єднання панелей стає набагато простіше, а робота з високоякісними виробами, призначеними для професійних будівельників і спеціалістів, які займаються ремонтом, буде приносити тільки задоволення.

More

Subcategories

  • КЛЕЇ ДЛЯ ГІПСОВОЇ ПЛИТКИ

    До асортименту клеїв для гіпсової плитки входять їх різновиди з різною силою скріплювання, призначені для монтажу та покриття внутрішніх стін. Клеї SEMIN для гіпсової плитки допоможуть вирішити будь-які монтажні проблеми. Ці клеї для гіпсової плитки у вигляді сухого порошку наносяться на водостійкі (а деякі клеї на неводостійкі) гіпсокартонні панелі або гіпсову плитку, інші також можуть наноситися на бетон, ДСП і газобетон.

 

Інформаційний бюлетень