ФАРБИ

SEMIN пропонує повну гаму професійних білих фарб, що здатні задовольнити всі потреби під час первинних робіт та ремонту. Ці фарби призначені для нанесення на стіни та стелі всередині приміщень, а також на фасадах. Спеціально розроблені з урахуванням потреб найвибагливіших користувачів фарби SEMIN мають високу якість та відмінні зносостійкі харак...

SEMIN пропонує повну гаму професійних білих фарб, що здатні задовольнити всі потреби під час первинних робіт та ремонту. Ці фарби призначені для нанесення на стіни та стелі всередині приміщень, а також на фасадах. Спеціально розроблені з урахуванням потреб найвибагливіших користувачів фарби SEMIN мають високу якість та відмінні зносостійкі характеристики.
Білі фарби використовуються з різним призначенням, тому ми пропонуємо широкий асортимент у п'яти категоріях: ґрунтувальні, матові, оксамитові, атласні та фасадні білі фарби. SEMIN втілила у своїй новій гамі фарб усе розмаїття відтінків та деталей

More

Subcategories

 • Ґрунтувальні фарби

  Для успішного виконання оздоблювальних робіт (нанесення верхнього шару фарби або наклеювання шпалер) SEMIN пропонує гаму ґрунтувальних фарб. Завдяки посиленому зчепленню та приглушуванню ґрунтувальні фарби SEMIN є відмінною основою для будь-якого оздоблення.
  Прості в нанесенні фарби для ґрунтувальних робіт можна використовувати на стінах та стелях. 

 • Матові фарби

  Для легкого маскування дефектів кріпильних елементів SEMIN пропонує гаму білих фарб з матовим ефектом. Завдяки сильним маскувальним властивостям та високій ефективності матові фарби від SEMIN не відбивають світло, а вбирають його, через що простір ваших приміщень візуально розшириться. На додачу до цього, матові фарби дуже легко наносити. 

 • Оксамитові фарби

  SEMIN пропонує білі оксамитові фарби з надзвичайно приємним для ока «м'яким» відтінком. Вони дуже зносостійкі та легко миються. Високоякісну оксамитову фарбу від SEMIN можна наносити на всі кріпильні елементи інтер'єру. На додачу до інших переваг вона ідеально пасує для оздоблення. 

 • Атласні фарби

  Ця фарба має полірований атласний вигляд з шовковим відтінком. Вона прекрасно виглядає як оздоблення та додає поверхні яскравості. Завдяки маскувальним властивостям, зносостійкості (поверхні можна мити) та універсальності вона дає ефект м'якого освітлення та може наноситися на всі кріпильні елементи інтер'єру. Її атласний відтінок облагородить ваші приміщення. 

 • Фасадні фарби

  Для декоративного оздоблення вашого фасаду SEMIN пропонує білу фасадну фарбу. Завдяки сильним маскувальним властивостям та високій ефективності фасадна акрилова фарба від SEMIN дозволить вам ідеально завершити оздоблення. До всього іншого, вона має посилене зчеплення з поверхнями зовнішніх стін, надійно в них проникаючи. 

 

Інформаційний бюлетень