КОМПАНІЯ SEMIN

Родинне підприємство, що досягло міжнародного рівня


Історія компанії розпочалася в 1838 році, коли Жан-Батіст Лоран СЬОМАН заснував підприємство з виробництва гіпсу.

1980 р.: пан Філіп СЬОМАН відновив виробництво клеїв. На той час у компанії працювало не більше семи чоловік. Її успіх був ще поперед.

1990 р.: компанія розміщує свою продукцію на закордонних ринках: у Бельгії, Німеччині, а також на більшій частині Європи.

1998 р.: для того, щоб відповідати вимогам південно-європейського ринку, а також ринку Магрибу, компанія Semin відкриває другий завод поблизу міста Перпіньян.

2008 р.: через підвищений попит на території регіону Перпіньян відкрито третій завод і навчальний центр.

2009 р.: модернізовано завод, головний офіс і лабораторію Кеданж, де 171 рік тому розпочалася історія цього підприємства, також збільшено площу головного офіса.

2010 р.: у м. Амбленвіль відкрито надсучасний підрозділ для виробництва гіпсових виробів.

2011 р.: в Алжирі в місті Беджая відкрито філіал і виставковий зал (SEMIN ALGERIE).

2012 р.: компанія SEMIN доповнює асортимент товарів, відкривши в місті Амблевіль в департаменті Уаза підрозділ для виробництва профілів. Пан Сьоман скористався нагодою й придбав компанію-постачальника оглядових люків з Німеччини. Тепер компанія RUG стає RUG SEMIN.

2013 р.: у Росії відкрито завод SEMIN.

2014 р.: придбано компанію-постачальника армованих і монтажних стрічок у Барселоні. Тепер компанія Semin стає виробником цих видів товарів.

2015 : р.: після придбання нового заводу з виробництва технологічніших каркасів, довших стельових каркасів, в місті Тур для компанії розпочався новий етап.

2016 р.: компанія SEMIN представляє на ринку шпаклівок для шпарування революційну шпаклівку: REBOUCH’TROU — перший набір для шпарування у формі аерозолю. Також компанія SEMIN звернула на себе увагу завдяки навчальній програмі PLAKIST’TOUR, присвяченій таким виробам, як PERFECT JOINT, PERFECT JOINT і PEFECT LISS.

2017 р.: після успіху програми PLAKIST’TOUR компанія SEMIN знову вирушає в тур Францією з новою навчальною програмою, присвяченою продукту I-CLIC SOLUTIONS.

2018 р.: компанія SEMIN святкує 180-річчя. За ці 180 років компанія SEMIN досягла промислового й комерційного успіху, стала родинним підприємством і ще більше наблизилася до своїх клієнтів. Цього року представники компанії мандрують шляхами Франції на фургоні PAINTERZ’TRUCK і презентують новий асортимент пастоподібних шпаклівок PAINTERZ.


На території розташовано пять заводів SEMIN, на яких працюють більше 300 робітників, які виробляють 150 000 тон штукатурки та клеїв, що постачаються на ринки у складі трьох лінійок виробів для малярних, штукатурних і плиткових робіт.

Група компаній SEMIN нараховує 600 співробітників у всьому світі. 30 % торгового обороту складають товари на експорт.

Запорукою успіху компанії є висока якість продукції та рівень обслуговування, який є відмітною особливістю SEMIN.

Сьогодні компанія SEMIN налічує більше 5 000 клієнтів по всьому світу.

 

Інформаційний бюлетень