КОМПАНІЯ SEMIN

Родинне підприємство, що досягло міжнародного рівня


SEMIN — французьке родинне промислове підприємство, що спеціалізується на виробництві будівельних матеріалів. 

Наша місія полягає в тому, щоб кожен день пропонувати професіоналам у галузі будівництва якісні рішення для виробництва і внутрішнього оздоблення будинків. 

З 1838 року інновації були частиною філософії SEMIN. Розробка технічних рішень, що забезпечують простоту монтажу й економію часу на будівельних майданчиках, є нашою пріоритетною метою. 

Компанія SEMIN має 6 промислових підприємств у Франції та 4 за кордоном. Команди SEMIN складаються з 650 співробітників.

Оборот компанії становить 160 мільйонів євро, 40 % якого припадає на міжнародний оборот у більш ніж 66 країнах світу.

В основі нашої стратегії знаходиться клієнт. Близькість наших команд на місцях у поєднанні з нашої гнучкістю і вмінням пристосовуватись вносить великий вклад у формування нашої унікальності. 

Основним завданням компанії SEMIN у найближчі роки є прискорення нашого міжнародного розвитку. Нашою метою є збільшення міжнародної частки до 50 % протягом 5 років. 

Ми переконані, що якість послуг, які ми надаємо нашим клієнтам, є важливим фактором. Тому ми регулярно інвестуємо в їх поліпшення, щоб якомога краще відповідати потребам наших клієнтів.

Ці розробки є частиною сильного прагнення компанії до відповідального розвитку, яке заохочує використання коротких ланцюжків поставок і максимально контролює наш вплив на навколишнє середовище. 

Кількість цистерн із гіпсом, що надходять на наші об’єкти: 1 цистерна кожні 20 хвилин

Кількість вироблених покриттів на рік: 200 000 тон

Кількість піддонів на день, що залишають наші виробничі майданчики: 1000 піддонів.

 

Інформаційний бюлетень