ВОГНЕТРИВКІ ОГЛЯДОВІ ЛЮКИ ДЛЯ ПЕРЕГОРОДОК 60 ХВИЛИН View larger

ВОГНЕТРИВКІ ОГЛЯДОВІ ЛЮКИ ДЛЯ ПЕРЕГОРОДОК 60 ХВИЛИН


Вогнетривкі оглядові люки для перегородок - 60 хвилин

Вогнетривкий оглядовий люк Semin призначено спеціально для встановлення в системах стінок каналів, комунікаційних шахт, а також облицювань порожнистих перегородок.

Монтажна рама та стулка дверцят виконані з цинкованого сталевого листа, задня поверхня якого армована протипожежною панеллю.

ПЕРЕВАГИ

• Трансформовуваний монтаж, незалежно від товщини стінки 
Знімна стулка дверцят для настінного монтажу 
• Відсутність на поверхні стулки дверцят головок гвинтів дозволяє скоротити роботу з герметизації 
Уздовж периметра містить герметизувальну прокладку, а також димонепроникне ущільнення та контрольовану звукоізоляцію 

Plus de détails

 

ВОГНЕТРИВКІ ОГЛЯДОВІ ЛЮКИ ДЛЯ ПЕРЕГОРОДОК 60 ХВИЛИН

Вогнетривкий оглядовий люк Semin призначено спеціально для встановлення в системах стінок каналів, комунікаційних шахт, а також облицювань порожнистих перегородок. Монтажна рама та стулка дверцят виконані з цинкованого сталевого листа, задня поверхня якого армована протипожежною панеллю.

Рама містить уздовж периметра порожнисту герметизувальну прокладку. Дверцята також оснащено димонепроникним ущільненням. Стулка дверцят, що може зніматися для монтажу, і заглиблення, виконані в монтажній рамі, спрощують настінний монтаж.

Після встановлення стулку дверцят монтують наглухо. Відсутність на поверхні стулки дверцят головок гвинтів дозволяє скоротити витрати на роботу з герметизації.


КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

• Оглядовий люк із протипожежним захистом

• Квадратний ключ

• Ковпачок із покриттям RAL9016, постачається незакріпленим в окремому пакеті, встановлюється клієнтом

• Упорні планки для протипожежних панелей

• Набір для монтажу сталевого кронштейна

• Інструкції з монтажу


МОНТАЖ І КРІПЛЕННЯ

Підходить для настінного монтажу в порожнистій перегородці з товщиною панелей від 2 × 15 мм. Спочатку зніміть стулку дверцят для встановлення монтажної рами.

Встановіть монтажну раму спереду, вставляючи її в заздалегідь підготовлений отвір. Після вирівнювання положення рами зафіксуйте її з боків гвинтами для швидкорознімного з’єднання.

Операцію фіксування виконуйте, дотримуючись інструкцій із монтажу. Встановіть на місце стулку дверцят, а потім нанесіть фінішне покриття.


ЗАТИРАННЯ ТА ФАРБУВАННЯ

Важлива інформація: товщина покриття на стулці дверцят не повинна перевищувати 0,6 мм. У разі перевищення цього значення під час відкривання та закривання покриття може злізти.

Нанесіть шпаклівку на місце з’єднання монтажної рами та отвору в конструкції, потім пофарбуйте окремо цей шов і стулку дверцят.

Повністю приберіть залишки шпаклівки та фарби. Металеві поверхні повинні бути чистими. Перевірте функціональ- ність: відчиніть і зачиніть дверцята. 

 

Інформаційний бюлетень